משלוח חינם בקניה מעל 199 ש"ח
RECYCLES SYSTEMS 3

מהי שיטת Recycles לרכישת אופניים?


ישנן דרכים רבות לרכישת אופניים, בחנות השכונתית, ברשת חנויות אופניים גדולה וכמובן בעולם הדיגיטלי שבו אנחנו חיים ניתן לרכוש אופניים גם Online. לכל דרך ולכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה. יש כאלו שיהיו מוכנים לשלם יותר רק על מנת לקבל את השירות החם והאישי לו הם רגילים אצל מכונאי האופניים בחנות השכונתית, אחרים יחפשו בכל פינה ברשת אחר המחיר הטוב ביותר.
אנחנו ב- Recycles מציעים לכם שיטה שמשלבת את היתרונות המסורתיים של חנות האופניים: מקצועיות, שירות, ידע, יחס אישי וחם עם היתרונות של העולם החדש של המסחר הדיגיטלי באינטרנט: מחיר, זמינות והיצע.
 
Recycles היא לא עוד חנות Online. שיטת Recycles היא שיטה חדשה למכירת אופניים שמקרבת ומאחדת לכדאי מכלול אחד את העולם הוותיק של חנויות האופניים עם העולם "החדש" של המסחר האינטרנטי. Recycles לוקחת את היתרונות של כל אחד מהעולמות לתוך שיטה חדשה Online/Offline, שמעניקה לספורטאים, רוכבי אופניים וצרכנים את היכולת לקנות אופניים במחיר תחרותי ועדיין ליהנות משירות ויחס של חנות שכונתית.
 
מאחורי כל אלה וכחלק אינטגראלי משיטת Recycles, עומדים האחריות, הגיבוי והשירות של חברת OR Cycling Ltd יבואנית אופני
Orbea ו- Niner בישראל.

בשיטת Recycles הצרכן נהנה משילוב יוצא דופן של:
מחיר של אינטרנט
שירות של חנות
אחריות של יבואן
שיטת Recycles בנויה על שני נדבכים:
 
אתר מכירות אונליין www.recycles.co.il בו ניתן למצוא ולרכוש מגוון רחב של אופניים ואביזרים.
רשת חנויות Recycles  בפריסה ארצית בה ניתן לאסוף אופניים ואביזרים שניקנו באתר Recycles ו/או לקנות אופניים ואביזרים ישירות בחנות.
 

איך זה עובד?

בוחרים אופניים – היכנסו לקטלוג האופניים באתר Recycles. בחרו את האופניים אותם ברצונכם לרכוש. קטלוג האופניים באתר Recycles הוא קטלוג מגוון שכולל אופני כביש, אופני הרים, אופני עיר ואופני ילדים. האופניים המוצגים באתר נמצאים ברובם גם בחנויות הרשת ואתם מוזמנים להגיע לחנויות הרשת לבדוק, לראות ולגעת באופניים לפני הרכישה באתר. 
 
קונים Online - שימו לב כי לאופניים באתר יש 2 מחירים: מחיר בחנות ומחיר באתר. מחירים אלו משקפים את 2 צורות הקנייה העומדות בפניכם: קנייה בחנות או קנייה דרך האתר Online. בקנייה באתר תוכלו ליהנות מהמחיר הנמוך ביותר על האופניים אותם בחרתם.  בעת קנייה באתר תהליך הרכישה והתשלום מתבצעים ישירות מול אתר Recycles. 
 
לעומת זאת המחיר בחנות מציין את מחיר האופניים המומלץ לצרכן בחנויות רשת Recycles. מחיר זה מתייחס לקנייה של אופניים בחנות כשהקנייה כוללת Trade In על האופניים הישנות שלכם. באפשרות הזאת שהקנייה מתנהלת ישירות מול החנות.
 
אוספים בחנות – במהלך רכישת האופניים באתר אתם תתבקשו לבחור את החנות ממנה אתם רוצים לאסוף את האופניים מתוך חנויות Recycles. שימו לב כי לא קיימת אפשרות למשלוח ישיר של האופניים לכתובת הרוכש/ת. את האופניים ניתן לאסוף אך ורק מאחת מחנויות רשת Recycles. האופניים אותם רכשתם ישלחו ישירות לחנות אותה בחרתם. בחנות ירכיבו ויבדקו עבורכם את האופניים ויכינו אותם למסירה. כמו כן תוכלו לרכוש אביזרים נוספים, ליהנות ממבצעים מיוחדים ולקבל הסברים על האופניים.