איסוף עצמי מהחנויות לא יתאפשר במהלך הסגר

מדוע למוצרים באתר יש 2 מחירים?

ליד כל מוצר באתר מצוינים 2 מחירים: מחיר בחנות ומחיר באתר.
המחירים הכפולים משקפים את שתי צורות הקנייה העומדות בפניכם: קנייה ישירה דרך האתר ‪Online‬ או קנייה “רגילה” בחנות. בקניית אופניים באתר תוכלו ליהנות מהמחיר הנמוך ביותר על האופניים אותם בחרתם. המחיר לקנייה באתר נמוך בכעד 20% ממחיר הצרכן המומלץ של האופניים בחנות. רכישה בחנות מאפשרת לבצע עסקת Trade-In בה ניתן לקבל זיכוי על האופניים הישנים שלכם בעת רכישת אופניים חדשים. בשתי צורות הקנייה תוכלו ליהנות מהאחריות, הגיבוי והשירות המלאים של חברת OR Cycling על המוצרים.
בקניית אביזרים באתר שני המחירים מציינים את המחיר המומלץ לצרכן ואת מחיר האתר של המוצר.


מדוע המחיר באתר זול יותר מהמחיר בחנות?

הפער בין המחיר באתר למחיר בחנות הוא לב ליבה של שיטת המכירה המיוחדת המוצעת לכם באתר Recycles . ברכישה באתר הקנייה היא למעשה קנייה ישירה מהיבואן ומאפשרת לכם ליהנות מהמחיר הטוב ביותר האפשרי על המוצר וזה מבלי לוותר על השירות האישי בחנות והאחריות המלאה על המוצר. מחיר החנות זהה למחיר הצרכן המומלץ הרגיל והוא שמור לרכישה ישירה בחנות ולא דרך האתר. המחיר בחנות משקף גם אפשרות לביצוע Trade In.


כיצד מתבצע האיסוף של המוצרים?

הזמנות שכוללות אופניים או שילוב של אופניים ואביזרים ניתנים אך ורק לאיסוף עצמי בחנויות הרשת, בהתאם לחנות האיסוף שנבחרה בתהליך הרכישה. הזמנה שכוללות אך ורק אביזרים ניתנת לאיסוף באחת מחנויות הרשת או ניתנת למשלוח ישיר לבית הלקוח.

היכן ניתן לקבל מידע על המוצרים מעבר למידע המצוי באתר?

המוצרים באתר מלווים במידע רב ושימושי הכולל תיאורי מוצר, מפרטים, תמונות וסרטי וידאו. בכל מקרה של צורך במידע נוסף ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של Recycles ו/או לאחת מחנויות הרשת. בחנויות ניתן לשאול שאלות נוספות ולקבל הסברים נוספים על המוצרים השונים.

היכן ניתן לראות את המוצרים?

את מרבית המוצרים הנמכרים באתר ניתן לראות בתצוגה בחנויות הרשת. אנא שימו לב כי לא כל הדגמים/מוצרים נמצאים בתצוגה בכל החנויות בכל עת. אם ברצונכם לראות מוצר מסויים תוכלו לברר באילו מחנויות הרשת הוא מוצג או באמצעות פנייה ישירה לאחת מהחנויות או באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות של Recycles.

האם ניתן להזמין רכיבות מבחן?

הזמנת רכיבות מבחן מתבצעת דרך אתר ריסייקלס בדף הזמנת רכיבות מבחן תוכלו לבחור את הדגם אותו תרצו לבחון, המידה, סוג הפדל ואת החנות ממנה תרצו לאסוף את אופני המבחן.