מדוע למוצרים באתר יש 2 מחירים?

ליד כל מוצר באתר מצויינים 2 מחירים: מחיר בחנות ומחיר באתר.
המחירים הכפולים משקפים את שתי צורות הקנייה העומדות בפניכם: קנייה ישירה דרך האתר ‪Online‬ או קנייה “רגילה” בחנות. בקנייה באתר תוכלו ליהנות מהמחיר הנמוך ביותר על האופניים אותם בחרתם. המחיר לקנייה באתר נמוך בכעד 20% ממחיר האופניים בחנות. בקנייה באתר תהליך הרכישה והתשלום מתבצעים ישירות מול אתר ‪Recycles‬ כשאיסוף האופניים לאחר הרכבתם נעשה בחנות אותה בחרתם בעת השלמת תהליך הרכישה באתר.
ברכישת אופניים ישירות בחנות המחיר הקובע הוא "המחיר בחנות". רכישת אופניים ישירות בחנות מתבצעת אל מול החנות. רכישה בחנות מאפשרת לבצע עסקת Trade-In בה ניתן לקבל זיכוי על האופניים הישנים שלכם בעת רכישת אופניים חדשים. בשתי צורות הקנייה תוכלו להינות מהאחריות, הגיבוי והשירות המלאים של חברת OR Cycling על המוצרים.

מדוע המחיר באתר זול יותר מהמחיר בחנות?

הפער בין המחיר באתר למחיר בחנות הוא לב ליבה של שיטת המכירה המיוחדת המוצעת לכם באתר Recycles . ברכישה באתר הקנייה היא למעשה קנייה ישירה מהיבואן ומאפשרת לכם להנות מהמחיר הטוב ביותר האפשרי על המוצר וזה מבלי לוותר על השירות האישי בחנות והאחריות המלאה על המוצר. מחיר החנות זהה למחיר הצרכן המומלץ הרגיל והוא שמור לרכישה ישירה בחנות ולא דרך האתר. המחיר בחנות משקף גם אפשרות לביצוע Trade In.

היכן ניתן לקבל מידע על המוצרים מעבר למידע המצוי באתר?

המוצרים באתר מלווים במידע רב ושימושי הכולל תיאורי מוצר, מפרטים, תמונות וסרטי וידאו. בכל מקרה של צורך במידע נוסף ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של Recycles ו/או לאחת מחנויות הרשת. בחנויות ניתן לשאול שאלות נוספות ולקבל הסברים נוספים על המוצרים השונים.

היכן ניתן לראות את המוצרים?

את מרבית המוצרים הנמכרים באתר ניתן לראות בתצוגה בחנויות הרשת. אנא שימו לב כי לא כל הדגמים/מוצרים נמצאים בתצוגה בכל החנויות בכל עת. אם ברצונכם לראות מוצר מסויים תוכלו לברר באילו מחנויות הרשת הוא מוצג או באמצעות פנייה ישירה לאחת מהחנויות או באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות של Recycles.

האם ניתן להזמין רכיבות מבחן?

הזמנת רכיבות מבחן מתבצעת דרך אתר ריסייקלס בדף הזמנת רכיבות מבחן תוכלו לבחור את הדגם אותו תרצו לבחון, המידה, סוג הפדל ואת החנות ממנה תרצו לאסוף את אופני המבחן.